logo
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pima-pro
Average rating:  
 11 reviews
 by Monika

Polecam! Pełen profesjonalizm pod każdym względem! Duet idealny. Mega pomysły na zdjęcia. Podczas zdjęć brane pod uwagę oświetlenie. Goście weselni w samych superlatywach się wypowiadali. Szybka realizacja. Mega plus za dogadanie się i dostosowanie do różnych wątpliwości i warunków.

 by Marta

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zdjęcia jak i filmy wychodzą naprawde bardzo dobrze, widać że lubią to robić, że to ich pasja. Podczas współpracy jest bardzo miła atmosfera dzięki czemu praca idzie szybciej i efektywniej. Polecam bo naprawde warto!

 by Aga

Zespół wyróżnia się bardzo profesjonalnym podejściem. Ujęcia i kadry uchwycone przez Pima-pro są kreatywne, niebanalne oraz wykonane z ogromną starannością. Firma jest bardzo przychylna na zdanie i pomysły osób, które korzystają z usług, co wydaje mi się być bardzo ważne w tego typu współpracach. Efekt końcowy przeszedł moje naśmielsze oczekiwania. Zdjęcie i nagrania zostały wykonane bardzo efektownie oraz z dbałością o każdy detal. Podczas realizacji panowała bardzo przyjazna atmosfera oraz szło wyczuć, że wykonywane czynności nie są tylko pracą, lecz także pasją. Polecam  całym sercem.

 by Marlena

... skoro daliście rade współpracować z moja siostra.. to świadczy o Waszym profesjonalizmie. 🙂 🙂

 by Krzysztof Mazur

To profesjonalna i rzetelna firma, w pełni zaangażowana w to co robi. Chłopaki robią naprawdę dobrą robotę i z całą świadomością i odpowiedzialnością mogę polecić ich usługi.

 by Kasia

Ten dwuosobowy zespół tworzy świetne projekt i podejmuje się wyzwań na wielu płaszczyznach. Fotografie i nagrania charakteryzuje profesjonalizm, na który nie trzeba długo czekać, ponieważ realizacja jest bardzo sprawna. Pima-Pro to firma bardzo cierpliwa, wytrwała i ceniąca sobie zdanie osób, które korzystają z oferowanych usług. Polecam bardzo serdecznie.

 by Zofia

Filmy oraz zdjęcia wykonane są profesjonalnie, z dużą dokładnością, co przekłada się na spektakularny efekt. Gdy widzę końcową wersje, nigdy się nie zawodzę.

Serdecznie polecam 😁

 by Hania

Pełen profesjonalizm, super wykonanie i ogromne zaangażowanie chłopaków. Zdjęcia zawsze wychodzą cudne, filmy ogląda się z ogromną przyjemnością, a współpraca z Pima-pro jest na najwyższym poziomie. Polecam ogromnie! Na pewno będę jeszcze korzystać z ich usług

 by An

Z chlopakami współpracuję na różnych płaszczyznach od marca. Zawsze z rezerwą podchodzę do nowych osób. Panowie z Pima-pro są jednak takimi profesjonalistami oraz tak otwarci na wyzwania, że myślę, że od razu znaleźliśmy wspólny język. Cierpliwość, opanowanie, fachowe i terminowe wykonywanie swojej pracy. Kreatywność, masa sprzętu, ogromna wiedza, ale też dobre poczucie humoru. To wszystko sprawia, że praca z Nimi to czysta przyjemność. Serdecznie polecam współpracę bo przecież móc realizować projekty z ludźmi z pasją dla których nie ma rzeczy niemożliwych to sama przyjemność!!! Polecam całym sercem 😊

 by Dawid

Po prostu Prima-Sort 🙂
Zaangażowanie, wiedza, kreatywność to tylko część atutów, które posiadają.
Nie da się wszystkiego opisać, po prostu trzeba zaufać i sprawdzic:) #

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»