logo
P1000714

Jesteśmy kuzynostwem, które filmami i zdjęciami pasjonuje się od najmłodszych lat...

Piotr

Operator kamery, twórca wideo i fotograf. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego z tytułem magistra inżyniera. W 2020 roku zwyciężyłem w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym, co uznaję za wyjątkowe osiągnięcie. W 2023 roku zrealizowałem marzenie o zakupie profesjonalnej kamery, podnosząc precyzję i efektywność mojej pracy. Oprócz filmowania, pasjonuję się jazdą na rowerze i aktywnie uczestniczę w życiu publicznym. Zaangażowanie w każdy projekt oparte jest na zasadzie „Jak już coś robić, to zrobić to raz a porządnie”, co przekłada się na wysoką jakość mojej pracy i zadowolenie z końcowych efektów.

Mateusz

Fotograf i operator kamery z pasji, z wykształcenia magister informatyki. Uczestnik kursów i warsztatów filmowych i fotograficznych. Pierwsze filmy nagrywałem gdy miałem 6 lat, a w wieku 12 lat dołączyłem do klubu filmowego. Zakup pierwszej lustrzanki sprawił, że pokochałem film i fotografię jeszcze bardziej. W wolnych chwilach uprawiam sport, słucham muzyki i jestem strażakiem w OSP.

Dlaczego akurat my?

Najtrudniej jest zaufać i podjąć tę decyzję, od której zależą dalsze losy. Nie możemy (nawet nie chcemy) nikogo zmuszać do wyboru naszych usług. Wychodzimy z założenia, że nasze zdjęcia i filmy oraz to ile serca w nie wkładamy, powinny same się obronić.


Doświadczenie?

Aparaty i kamery mamy w rękach od bardzo dawna, stworzyliśmy setki filmów, krótszych i dłuższych o różnorakiej tematyce. Jednak tworzone były na starszym sprzęcie, którego jakość pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście ktoś mógłby powiedzieć „ale to nie sprzęt robi zdjęcia/film tylko człowiek” – owszem to prawda, ale choćbyśmy mieli przed oczami najpiękniejszy kadr na świecie jeśli będzie nieostry, zaszumiony nie da takiego efektu jak zrobiony profesjonalnym sprzętem. Dlatego też sprzęt to połowa sukcesu. Duża część naszego portfolio dostępna jest na stronie, jednak gdyby chcieli Państwo zobaczyć więcej lub zapytać nas o nie prosimy o kontakt. Portfolio nie jest olbrzymie, ale możemy wykonać dla Państwa darmową próbną sesję/film w celu przekonania się do nas.

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces."
Henry Ford

Jak wygląda czas realizacji?

Staramy się jak najszybciej zrealizować projekt (w zależności od złożoności zadania trwa to od 1 dnia do paru tygodni). W większości przypadków, dostają Państwo gotowy produkt przed terminem, gdyż to co robimy sprawia nam przyjemność i cały czas „ciągnie” do siebie, więc poświęcamy na realizację każdą możliwą chwilę. Dostosowanie wszelkich poprawek mogą Państwo wnieść na każdym etapie realizacji. Kwestia kolorów, przycięcia, retuszu itp. 

Ograniczenia?

Aby zdobyć świat trzeba iść do przodu! Jesteśmy z Poznania ale nie ograniczają nas kilometry. Czas to tylko wielkość fizyczna, praca z dnia na dzień, nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Niestandardowe realizacje

 

Lubimy wyzwania i nabieranie nowych doświadczeń. Jeśli czegoś nie ma wymienionego w naszej ofercie warto się z nami skontaktować i opowiedzieć o swoim pomyśle. 

Ile dostaniemy zdjęć?

Nigdy nie ograniczamy się do ilości. Możemy określić przybliżoną ilość zdjęć (np. 400) ale jest to minimalna liczba, gdzie przeważnie tych zdjęć jest więcej. Nie praktykujemy również wykupowania od nas dodatkowych zdjęć. Wybierając naszą usługę płacą Państwo tylko raz. Bez limitów, bez dodatkowych opłat. Bo fotografia i filmowanie nie powinny być ograniczane.

 

W jaki sposób dostaniemy zdjęcia/ film?

Jeżeli chodzi o zdjęcia to otrzymują Państwo je na początek w wersji fizycznej. Niestety nie zdradzamy sposobu  zapakowania zdjęć (chcemy, by mieli Państwo niespodziankę) ale możemy zapewnić, że każdy kto dostawał naszą „paczkę” był pod wrażeniem. Dodatkowo zdjęcia zostaną opublikowane online. Państwo decydują czy ma to być na pendrive czy na płycie CD. Dodatkowo Każdy materiał jest przechowywany w bezpiecznym miejscu przez okres 3 lat.